פנו אלינו

יש למלא שם מלא
יש למלא מספר הטלפון
יש למלא פרטי הפנייה
יש לסמן את תיבת הזיהוי
קידום אורגני

קידום אורגני, בהתמחות באתרי ג'ומלה. הקידום מבוצע על מבנה האתר המקורי, ושדרוג ועיבוי התוכן באתר - הציר המוביל בקביעת תוצאות.

קידום אתרים אורגני לאתרי גומלה

קידום אורגני

מה זה קידום אורגני?

קידום אורגני הוא תהליך המורכב מפעולות טכניות וכתיבה או עריכה של תוכן באתר, אשר אמור לקדם הופעה של אתר בתוצאות החיפוש במנועי החיפוש השונים כמו Google או Bing של Microsoft.

כדי להבין כיצד פועל קידום אורגני יש להסביר כיצד פועל מנוע חיפוש. כאשר אנחנו מפעילים חיפוש באחד מהמנועים מופעל אלגוריתם (סדרת פקודות) חיפוש, שמטרתו על פי מתכנתיו, היא לספק את התוצאות המתאימות ביותר עבור הגולש. מנועי החיפוש סורקים מיליוני דפים ברשת ותרים אחר מידע שרלוונטי לתוצאות החיפוש, למשל "גלידת שוקולד". מובן מאליו, שבאתר העוסק במכונות כביסה לא יימצאו דפים התואמים את ביטוי החיפוש הזה ולכן הם לא יוצגו. המשימה העיקרית בקידום אורגני היא לבנות או לערוך דפי אינטרנט קיימים, כך שיתאימו באופן המיטבי לתוצאות חיפוש של ביטויים מסוימים.


ההבדל בין קידום ממומן לקידום אורגני

קידום אורגני הוא תהליך "טבעי", שבשיאו מאפשר הופעה רגילה של דפי אתר מסוימים בתוצאות המובילות. קידום ממומן הוא למעשה פרסום דפי אתר בתשלום, ומתבצע בשיטת המכרז או שיטה אחרת, כאשר בעל האתר משלם עבור ההופעה שלו בתוצאות החיפוש, או ברשתות חברתיות בתוכן המוגש לגולשים באותן רשתות.

איך מתבצע קידום אורגני

בשלב הראשון מתבצע מחקר מילות מפתח שבעבורן מתבקשת התוצאה של הופעת הדפים בין התוצאות המובילות. לאחר מכן מתבצעת אופטימיזציה לאתר, רישום שלו במנועי החיפוש ולימוד התוכן הקיים באתר.

לאחר הטיפול בפרק הטכני ומחקר מילות המפתח מתבצע מעבר על התוכן הקיים באתר וביצוע שינויים ותוספות בו כנדרש, כולל התאמה של כותרות ותיאור הדף עבור מנועי החיפוש. בהמשך מתמקדים בהוספה של תוכן שנבנה בהתאמה לתוצאות החיפוש הרצויות

מרכיב לאא פחות חשוב בתהליך הוא העלאת המודעות הרשתית לאתר באמצעות יצירת Back Links, כלומר קישורים חיצוניים המפנים לאתר ומצויים בדרך כלל באתרים שעוסקים בין השאר במהות האתר ומפנים אליו כרפרנס.


כמה זמן נמשך קידום אורגני

לא קיימת חוקיות בעניין וישנם פרמטרים רבים המגדירים כמה זמן ייקח להופיע בדף הראשון עבור מילת חיפוש מסוימת. פרק הזמן הסביר הוא כ-3 חודשים עד חצי שנה, אך לעיתים ישנן תוצאות המושגות בפרקי זמן קצרים יותר או ארוכים יותר. קידום אורגני יעיל בסביבה תחרותית יש לשמר לאורך זמן.