פנו אלינו

יש למלא שם מלא
יש למלא מספר הטלפון
יש למלא פרטי הפנייה
יש לסמן את תיבת הזיהוי

אלעד מרמור

סטודיו לעיצוב גרפי וכיו"ב

הסטודיו

עבודות

עבודות

תיק העבודות בסטודיו מגוון מאוד ומורכב מפרויקטים בעיצוב גרפי לדפוס ולאינטרנט ומכיל קמפיינים מלאים ועבודות יחידות ובינהן עיצוב לוגו, עיצוב אתרים, עיצוב חוברות ומגזינים, עיצוב ברושורים, ניוזלטרים ודפי נחיתה

לתיק העבודות שלנו >>
פעילות

פעילות

בסטודיו נוצרות עבודות בטווח רחב מאוד של תחומים הכוללים בין השאר, מיתוג, איפיון חווית משתמש ובנית אתרים ודפי נחיתה, קידום אורגני, עיצוב והכנת מצגות, עיצוב באנרים אינטראקטיביים ועוד

מה עוד אנחנו עושים >>

בלוג עיצוב

איך מכווצים תמונות לבאנרים ואתרי אינטרנט?

בלוג

אחד המרכיבים החשובים במהירות עליית אתרים או באנרים שנבנים באנימייט (פלאש) או באנרים שנבנים בפורמט html5 הוא נפח התמונות.

הפיכת סדר העמודים במסמך PDF

בלוג

הפיכת סדר העמודים במסמך PDF נדרשת במקרים מסוימים. אחד מהם הוא העלאת קובץ לאחת או אחד מהתוכנות והאתרים המאפשרים לצור חוברת דיגיטלית לדפדוף.

הפקת מגזין

בלוג

הפקת מגזין בתחום כלשהו הוא תהליך הדורש תכנון מקיף. על מנת להתמודד עם רכיביו של התהליך פרוסה כאן בפניכם רשימת צעדים מתבקשת, כדי להוביל את הרעיון לחוברת ממשית אחוזה בידינו.

עסק הדרכות בגני ילדים המתרכזת בעבודה עם בעלי חיים. עיצוב הלוגו חרג מהכללים המקובלים על מנת לקרב את המוצרים והאביזרים הממותגים של העסק אל קהל הילדים וההורים גם יחד. האיור בוצע במלואו בסטודיו.

יעל מימון, מלחינה וכותבת מילים לשירים, ביקשה שהלוגו יבטא את תמצית עבודתה. בבחירת האלמנטים הגרפים שירכיבו את הלוגו נעשה שימוש בעיפרון וקלידי פסנתר על מנת ליצור לוגו טיפוגרפי המבוסס על אותיות שמה.

הדר קמפינג מתמחה באספקת נגררים המאובזרים בכל הציוד הנחוץ לקמפינג. בעבודה מול הלקוח עלתה הדרישה שבלוגו יופיע איזכור לנגרר ולאוהל. לאחר ביצוע מספר סקיצות התקבל השילוב הסופי שענה על דרישות הלקוח תוך כדי מענה לבסיס הנחוץ באיפיון לוגו איכותי. עיצוב הלוגו היה חלק מפרויקט גדול יותר שכלל עיצוב ובנייה של מיני סייט ומיתוג הנגררים.

לוגו למרכז הסיוע לנפגעות תקיפה מינית באילת עוצב תוך התייחסות ללוגו המייצג את הרשות המקומית המורכב מעוגן ורכיבים נוספים. זוג ידיים מושטות שעוצבו כעוגן ומייצגות את פעילות התמיכה של המרכז.
עמוד 1 מתוך 2

לקוחות